Bielizna uciskowa na zimę - Venoflex

Bielizna uciskowa na zimę

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy lekkie bluzeczki i podkoszulki zamieniamy na grubsze swetry, zaś baleriny, czy adidasy na ocieplane kozaki. Dotyczy to również i pończoch. Panowie w chłodne dni zakładają kalesony, panie zaś getry lub grubsze rajstopy. Dlatego z myślą o osobach, które stosują kompresjoterapię w postaci wyrobów medycznych, stworzyliśmy bieliznę uciskową na zimę. W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo nie tylko pończochy i rajstopy przeciwżylakowe na zimę dla kobiet, ale również podkolanówki dla mężczyzn.

Podkolanówki, rajstopy i pończochy uciskowe zimowe od Venoflex

Bielizna uciskowa na zimę Venoflex to produkty, stworzone przez specjalistów zgodnie ze standardami ASQUAL oraz RAL, które pozytywnie wpływają na zaburzenia krążenia żylnego kończyn dolnych, niwelują opuchliznę oraz uczucie ciężkości i zmęczenia nóg, a także zapewniają namatrakcyjny wygląd, niezależnie od sytuacji. Dostępne kolekcje produktów uciskowych na zimę wyprodukowane są z wysokiej jakości hipoalergicznej, oddychającej i miękkiej przędzy, która precyzyjnie dopasowuje się do każdej sylwetki ciała, gwarantując niezmierny komfort podczas ich noszenia. Zarówno podkolanówki, pończochy, jak i rajstopy uciskowe zimowe posiadają płaskie szwy, cozwiększa wygodę użytkowania.

Rajstopy uciskowe na zimę – idealne wsparcie dla Twoich nóg!

Kompresoterapiajest niezastąpioną metodą w profilaktyce żylaków, przewlekłej niewydolności żylnej, a także zakrzepicy żył. Używane w tym celu rajstopy, pończochy czy podkolanówki kompresyjne na zimę to proste, nieinwazyjne i niezmiernie bezpieczne produkty, które każdego dnia wspierają zdrowie naszych nóg oraz gwarantują ich piękny wygląd. Zimowe kolekcje firmy Venoflex to wysokiej jakości wyroby uciskowe, które dostępne są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dostępne podkolanówki, pończochy i rajstopy przeciwżylakowe na zimę występują w dwóch stopniach kompresji, w wariantach o zamkniętych lub odkrytych palcach, o różnych odcieniach kolorystycznych, a także rozmiarach. Niezależnie od modelu, zakupiona bielizna uciskowa na zimę firmy Venoflex to idealny wybór w trosce o zdrowie naszych nóg.