Rękawiczki Kompresyjne Uciskowe - Dobra Cena! - Odzież Kompresyjna Medyczna Venoflex

Rękawiczki

Rękawiczki na obrzęk limfatyczny

Wysokiej jakości rękawiczki kompresyjne stanowią ważną część naszej oferty produktów przeznaczonych do terapii uciskowej. Są one przeznaczone dla pacjentów, którzy zmagają się z obrzękiem limfatycznym ręki. Jako sklep Venoflex oferujemy rękawiczki uciskowe firmy Thuasne, które charakteryzują się skutecznością działania przy różnych wskazaniach oraz wygodą użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Specjalistyczne rękawiczki kompresyjne na obrzęk limfatyczny od firmy Thuasne

Duża część społeczeństwa zapewne spotkała się z takim objawem jak obrzęk ręki czy nogi. Większość z nas zazwyczaj bagatelizuje ten symptom, twierdząc, iż to tylko efekt przeciążenia kończyny. Jednak w rzeczywistości może okazać się coś zupełnie innego, gdyż uczucie ciężkości oraz opuchlizna mogą sygnalizować rozwijający się obrzęk limfatyczny kończyn górnych bądź dolnych. Choroba ta jest bardzo ciężka i wymaga długotrwałej oraz złożonej kuracji, która wykorzystuje specjalistyczne produkty uciskowe na obrzęk limfatyczny dłoni, takie jak np. rękawiczki kompresyjne oraz na obrzęk limfatyczny nóg, np. podkolanówki czy pończochy uciskowe. Z myślą o tych pacjentach również firma Thuasne stworzyła innowacyjną odzież medyczną wspomagającą układ chłonny. Wśród tego asortymentu można znaleźć rękawiczki na obrzęki limfatyczne dostępne w naszym sklepie. W jakim celu powstały?

Obrzęk limfatyczny – podstawowa charakterystyka schorzenia

Część osób uważa, że powstały obrzęk to tylko chwilowy defekt kosmetyczny. Nie zdają sobie sprawy, iż może być to objaw poważnej choroby dotyczącej naszego układu limfatycznego, odpowiadającego za ochronę organizmu przed zakażeniami. Zatem czym jest obrzęk limfatyczny? Otóż jest to stan, kiedy niewydolne, uszkodzone i przeciążone naczynia limfatyczne ulegają zatkaniu przez nadmierną ilość chłonki, która gromadzi się w tkankach, wywołując rozległy obrzęk. Na początku choroby zanika, jednak w późniejszym czasie doprowadza do deformacji oraz niesprawności kończyny. Z tego względu bardzo ważna jest wczesna diagnostyka oraz wprowadzeniu specjalistycznej terapii, która między innymi wykorzystuje innowacyjne wyroby medyczne, takie jak np. rękawiczki na obrzęki dłoni, produkowane przez znanych producentów. Również firma Thuasne oferuje różnego rodzaju produkty uciskowe na obrzęk limfatyczny dłoni i rąk, wśród których znajdują się:

Rękawiczki kompresyjne na obrzęk limfatyczny dłoni firmy Thuasne

Jednym ze znanych i cenionych producentów medycznych jest francuska firma Thuasne, specjalizująca się w produkcji innowacyjnego asortymentu, który ma służyć chorym. Od niedawna swoją ofertę poszerzyła o unikalny rodzaj uciskowej odzieży na obrzęk limfatyczny. Wśród niej oferuje między innymi rękawiczki uciskowe na obrzęk limfatyczny. Są to produkty wysokiej klasy, które cechuje udokumentowana skuteczność działania. Rękawiczki kompresyjne medyczne na obrzęk limfatyczny, które nabyć mogą Państwo w naszym sklepie internetowym, zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów, które spełniają wszelkie wymogi jakości oraz bezpieczeństwa. Składają się z dwóch warstw:

  • zewnętrznej, wykonanej z elastycznego i miękkiego materiału
  • wewnętrznej, czyli specjalistycznego bandażu składającego się ze specjalnego systemu bloczków otwartokomórkowej poliuretanowej pianki.

Tego typu rękawiczki kompresyjne przeznaczone są głównie do stosowania w nocy w komplecie z uciskowym rękawem Mobiderm.

Rękawiczki uciskowe na obrzęk limfatyczny – działanie i wskazania

Rękawiczki kompresyjne na obrzęki limfatyczne Mobiderm stworzone zostały w celu zapewnienia długotrwałego utrzymania efektów, które zostały uzyskane w trakcie intensywnej, redukcyjnej terapii obrzęku. Tego typu produkty uciskowe na obrzęk limfatyczny dłoni mogą na co dzień w domu zastąpić pacjentowi bardzo trudny i żmudny proces specjalistycznego bandażowania dłoni. Ich innowacyjna budowa ma za zadanie delikatnie uciskać i pobudzać krążenie limfatyczne. Rękawiczki uciskowe są wskazane do noszenia u osób w początkowej fazie bądź u pacjentów z trwałym obrzękiem limfatycznym bez anomalii kształtu kończyny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rękawiczek na obrzęki limfatyczne Mobiderm firmy Thuasne. W naszym sklepie znajdują się również m.in. bielizna uciskowa, do której zaliczają się męskie i damskie spodenki mobilizujące oraz biustonosze kompresyjne, a także nowoczesna odzież kompresyjna. Wśród odzieży uciskowej dostępnej w asortymencie Venoflex dostępne są m.in.:

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie zapewnią Państwu profesjonalne wsparcie w doborze produktów dopasowanych do Państwa potrzeb.