Biustonosze kompresyjne uciskowe - Venoflex

Biustonosze kompresyjne uciskowe

W terapii uciskowej obrzęków limfatycznych wykorzystuje się nowoczesną bieliznę uciskową, do której zaliczają się m.in. biustonosze kompresyjne oraz spodenki uciskowe. Oferta sklepu Venoflex obejmuje różnorodne produkty kompresyjne marki Thuasne, w tym specjalistyczną bieliznę kompresyjną wykonaną w innowacyjnej technologii Mobiderm. Zróżnicowanie naszego asortymentu pozwala Klientom dobrać odpowiednie staniki kompresyjne i spodenki uciskowe do swoich potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wygodna i niezawodna bielizna kompresyjna dla pań i panów

Bielizna kompresyjna to prosta, nieinwazyjna i bezpieczna forma terapii uciskowej stosowana w przypadku wielu schorzeń. Choć na pierwszy rzut oka przypomina normalne ubrania, to jednak ma dodatkową cechę, która ją zdecydowanie wyróżnia. Jest to wywieranie kontrolowanego ucisku na określoną część ciała. To sprawia, że może być wykorzystywana w kuracji pacjentów, u których występują rozległe obrzęki limfatyczne. Systematycznie użytkowane biustonosze uciskowe i spodenki kompresyjne pozwalają szybciej zredukować obrzęk, a także przyspieszają gojenie ran. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różnego rodzaju produkty na obrzęki, odpowiednie dla pań i dla panów. Jeśli interesuje więc Państwa profesjonalny stanik uciskowy lub spodenki mobilizujące, to w naszym asortymencie dostępna jest bielizna, która spełni Państwa oczekiwania.

Bielizna uciskowa na obrzęki limfatyczne – spodenki i biustonosze kompresyjne

Obrzęk limfatyczny nóg czy rąk to często występujące schorzenie. Choroba ta może dotknąć również inne części ciała, jak na przykład klatkę piersiową czy narządy płciowe. W odpowiedzi na potrzeby pacjentów powstała bielizna uciskowa na obrzęki, wśród której możemy wyróżnić:

  • spodenki mobilizujące,
  • biustonosz kompresyjny pooperacyjny.

Jest to specjalny rodzaj lekkiej odzieży, która wywiera celowy, określony i leczniczy ucisk na daną część ciała. W naszej ofercie posiadamy produkty na obrzęki limfatyczne Mobiderm Intimate firmy Thuasne, które wykonane zostały z wysokiej jakości miękkich materiałów i przy pomocy innowacyjnej technologii produkcji. Co najważniejsze: powstały one w wyniku współpracy producenta z pacjentami i pracownikami służby zdrowia. Dzięki temu zarówno dostępne w naszym sklepie spodenki kompresyjne, jak i oferowany przez nas stanik uciskowy pooperacyjny są niezwykle wygodne, pozwalają zachować swobodę ruchów oraz poprawiają jakość życia pacjenta.

Bielizna kompresyjna dla panów – spodenki mobilizujące

Oferowana przez nas bielizna kompresyjna męska to spodenki mobilizujące, które polecane są pacjentom z obrzękiem limfatycznym miednicy i/lub genitaliów. Spodenki składają się z uciskowych szortów oraz mobilizującej podkładki stworzonej w technologii Mobiderm. Są to piankowe bloczki, które generują różnicę ciśnień na powierzchni styku produktu z powierzchnią ciała. Wywierają odpowiedni, kontrolowany ucisk i tym samym zwiększają drenaż limfatyczny. Bielizna kompresyjna przeszła odpowiednie testy, posiada stosowne certyfikaty, jest bezpieczna dla skóry pacjenta, kompatybilna z pończochami kompresyjnymi, a także łatwa do zakładania i pielęgnowania. Dodatkowo jest dyskretna, występuje też w różnych rozmiarach, również w wersji dla kobiet. Gwarantuje komfort użytkowania podczas noszenia w ciągu dnia i nocy.

Bielizna uciskowa na obrzęki dla pań – staniki kompresyjne i spodenki mobilizujące

Bielizna kompresyjna damska to nie tylko spodenki Mobiderm Intimate, ale też biustonosz kompresyjny pooperacyjny. Jest on stworzony dla pań, które cierpią na obrzęk limfatyczny sutków oraz ścian klatki piersiowej po usunięciu raka piersi, czy operacji rekonstrukcji piersi. Jest to produkt posiadający zintegrowane oraz zdejmowane podkładki Mobiderm, które wywierają zwiększony nacisk na obrzęknięte tkanki, co znacznie poprawia drenaż zalegającej limfy. Oprócz tego nasz stanik uciskowy minimalizuje powstawanie krwiaków w obrębie tkanki bliznowatej. Co warto podkreślić, zawiera również wszyte kieszenie na protezy piersi.

Specjalistyczne biustonosze uciskowe to łatwa w użyciu bielizna kompresyjna: ma wygodne zapięcie z przodu w postaci zamka błyskawicznego. Jest dyskretna i komfortowa, gdyż została stworzona z miękkiego i bezpiecznego, certyfikowanego materiału. Stanik uciskowy Mobiderm Intimate wyposażony został w wyściełane, szerokie ramiączka oraz płaskie szwy. Występuje on w kolorze nude (neutralny beż) i dostępny jest w różnych rozmiarach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dyskretnej bielizny kompresyjnej, w skład której wchodzą męskie i damskie spodenki uciskowe oraz biustonosze kompresyjne, a także innymi produktami na obrzęk limfatyczny rąk, czy nóg. Warto dodać, że w naszym sklepie dostępna jest również profesjonalna, bezpieczna odzież kompresyjna. Do tej kategorii produktów należą m.in.:

Zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści z chęcią pomogą Państwu w doborze rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb.