Program Partnerski - Venoflex

Program Partnerski

VENOFLEX
Prowadzisz firmę? Nasze produkty odpowiadają potrzebom Twoich klientów? Dołącz do nas jako Partner i zyskaj możliwość dystrybucji najwyższej jakości produktów Venoflex. Wypełnij formularz zgłoszenia a my skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegóły.

Zarejestruj się jako partner

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką poprawnymi danymi.

Dane kontaktowe

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać również w celach marketingowych, tj. prezentowania Ci, także w sposób dostosowany do Twoich zainteresowań, ogólnych reklam, ofert, czy rabatów dotyczących naszych produktów lub usług, przeznaczonych dla wszystkich naszych Klientów. W takim wypadku podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest tzw. prawnie uzasadniony interes administratora danych i strony trzeciej (marketing własny Thuasne Polska Sp. z o.o.).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Thuasne Polska Sp. z o.o. w Łazach. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz na sklepvenoflex@thuasne.pl lub zadzwoń: +48 513 523 883. Nasza infolinia jest czynna w dni robocze w godzinach 8-16.

Masz już swoje konto?

Zaloguj się