Pończochy Uciskowe Męskie Przeciwżylakowe Kompresyjne na Żylaki - Odzież Kompresyjna Medyczna Venoflex

Pończochy na żylaki dla mężczyzn

Pończochy na żylaki męskie

Większości z nas pończochy kojarzą się jako element ubioru pań. Istnieją jednak również specjalne pończochy uciskowe męskie. We współczesnym świecie, gdzie większości populacji doskwierają skurcze, opuchlizna nóg oraz żylaki ud, pończochy kompresyjne męskie znalazły swoje miejsce także w szafach mężczyzn. Są one zaprojektowane w taki sposób, by w dyskretny sposób łagodziły zmęczenie nóg u panów, którzy długotrwale wykonują swoje obowiązki w pozycji stojącej lub siedzącej.

Pończochy przeciwżylakowe męskie – dyskretna profilaktyka

Pończochy uciskowe na żylaki męskie Venoflex wyprodukowane są we francuskim standardzie ASQUAL. Są to lecznicze produkty, przeznaczone dla panów posiadających niewydolność żył udowych, występujące w dwóch klasach kompresji:

Pończochy kompresyjne męskie wyróżnia nie tylko duża wartość lecznicza, ale także trwałość, wygoda oraz dyskrecja podczas noszenia. Są to produkty wykonane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, z materiałów wysokiej jakości, przyjaznych dla skóry. Produkty te świetnie nadają się do noszenia przez cały rok, niezależnie od tego, czy jest to wyjście biznesowe, czy prywatne z przyjaciółmi. W każdej sytuacji niepostrzeżenie będą wspierać zmęczone i opuchnięte uda panów.

Pończochy uciskowe dla mężczyzn Venoflex

W kategorii pończochy przeciwżylakowe męskie znajdziemy dwa rodzaje tego francuskiego produktu:

Oba modele wyprodukowane są z wielką precyzją i dbałością, by zaspokoić oczekiwania panów, którzy cenią sobie komfort oraz dyskrecję. Posiadają one samonośny mankiet, który zapobiega zsuwaniu się pończoch z nóg, nie wywierając przy tym nadmiernego, nieprzyjemnego ucisku. Występują one zarówno w wariancie z otwartymi, jak również zamkniętymi palcami. Przy zakupie możemy wybrać nie tylko rozmiar i długość pończoch, ale także stopień kompresji oraz kolor.

Pozostałe produkty w ofercie Venoflex

Venoflex to nie tylko pończochy przeciwzakrzepowe męskie, ale także szeroka gama odzieży kompresyjnej. Dla mężczyzn przygotowaliśmy również podkolanówki uciskowe męskie, a dla pań podkolanówki uciskowe damskie, pończochy uciskowe damskie i biustonosze kompresyjne. Dostępne są także uniwersalne rękawiczki kompresyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.