Pończochy na żylaki dla mężczyzn - Venoflex

Pończochy na żylaki dla mężczyzn

VENOFLEX

Pończochy na żylaki męskie

Większości z nas pończochy kojarzą się, jako element ubioru pań. Tak zaiste jest. Jednak we współczesnym świecie, gdzie większości populacji doskwierają skurcze, opuchlizna nóg oraz żylaki głównie ud, pończochy uciskowe znalazły swoje miejsce także w garderobie męskiej. Te produkty kompresyjne produkowane są tak, by w dyskretny sposób łagodziły zmęczenie nóg u panów, którzy długotrwale wykonują swoje obowiązki w pozycji stojącej lub siedzącej.

Dyskretna profilaktyka wśród pończoch przeciwżylakowych męskich

Pończochy uciskowe dla mężczyzn Venoflex wyprodukowane są we francuskim standardzie ASQUAL. Są to lecznicze produkty, przeznaczone dla panów posiadających niewydolność żył udowych, występujące w dwóch klasach kompresji:

Pończochy uciskowe na żylaki męskie wyróżnia nie tylko duża wartość lecznicza, ale także przy tym niezmierna elegancja, wygoda oraz dyskrecja podczas noszenia. Są to produkty wykonane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół z materiałów wysokiej jakości, przyjaznych dla skóry człowieka. Produkty te świetnie nadają się do noszenia przez cały rok, niezależnie od tego, czy jest to wyjście biznesowe, czy prywatne z przyjaciółmi. W każdej sytuacji niepostrzeżenie będą wspierać zmęczone i opuchnięte uda panów.

Pończochy uciskowe dla mężczyzn Venoflex

W kategorii pończochy na żylaki dla mężczyzn znajdziemy dwa rodzaje tego francuskiego produktu:

Oba te modele wyprodukowane są z wielką precyzją i dbałością, by zaspokoić oczekiwania panów, którzy cenią sobie komfort oraz dyskrecję. Posiadają one samonośny mankiet, który zapobiega zsuwaniu się pończoch z nóg, nie wywierając przy tym nadmiernego, nieprzyjemnego ucisku. Występują one zarówno w wariancie z otwartymi, jak również i zamkniętymi palcami. Przy zakupie możemy wybrać nie tylko rozmiar i długość pończoch, ale także stopień kompresji oraz kolor.

Kolejna Niedziela z Venoflex już za: