Podkolanówki Uciskowe Damskie Przeciwżylakowe Kompresyjne - Odzież Kompresyjna Medyczna Venoflex

Podkolanówki uciskowe damskie

Podkolanówki uciskowe damskie

Aby zapobiec problemom związanym z przewlekłą niewydolnością żylną, warto sięgnąć po podkolanówki uciskowe. Problemy z krążeniem w kończynach dolnych dotyczą sporej części kobiet w starszym wieku, ale coraz częściej dotykają również młodszej grupy ludzi. Stan ten w głównej mierze prowadzi do zastoju krwi żylnej, czego skutkiem jest powstawanie trwałych i nadmiernych obrzęków nóg oraz żylaków. Podkolanówki przeciwżylakowe damskie to prosta forma profilaktyki, która pozwala cieszyć się zdrowymi i pięknymi nogami bez wysiłku.

Venoflex – wyjątkowe podkolanówki przeciwżylakowe damskie

W kategorii podkolanówek uciskowych damskich znajdziemy lecznicze produkty charakteryzujące się subtelnością, modną fakturą oraz wysoką jakością wykonania. Te przeciwżylakowe podkolanówki kompresyjne są innowacyjne, zróżnicowane nie tylko pod względem struktury materiału, kolorystyki, ale także i fasonu. Są to modele zarówno z otwartymi, jak i zamkniętymi palcami, które sprawdzą się nie tylko zimą i jesienią, ale również wiosną i latem. Można nosić je do pracy, na szczególne wyjścia czy po domu na co dzień, ponieważ efektownie i elegancko wyglądają, a przy tym z łatwością dają się założyć.

Jakie podkolanówki przeciwżylakowe wybrać?

Podkolanówki kompresyjne damskie Venoflex dostępne są w wersjach profilaktycznych i leczniczych. Pierwsza grupa posiada 2 klasę kompresji ASQUAL o ucisku 15-20 mmHg, która zalecana jest paniom:

  • profilaktycznie podczas pracy długotrwale stojącej bądź siedzącej,
  • cierpiących na skurcze oraz uczucie ciężkości nóg,
  • z pierwszymi objawami niewydolności żylnej,
  • w trakcie ciąży (profilaktycznie oraz przy łagodnych żylakach).

Druga grupa podkolanówek damskich na żylaki posiada 3 klasę kompresji ASQUAL (ucisk 20-36 mmHg), która głównie przeznaczona jest dla kobiet, które borykają się z uciążliwymi dolegliwościami związanymi z powstałymi żylakami oraz nadmierną opuchlizną kończyn dolnych, zakrzepicą powierzchownych oraz głębokich żył, a także występowaniu żylaków w trakcie ciąży. Podkolanówki przeciwżylakowe damskie z tym rodzajem kompresji stosowane są również po leczeniu zabiegowym.

Pełna oferta Venoflex

Obok podkolanówek uciskowych damskich, Venoflex oferuje szeroki wybór bielizny i odzieży kompresyjnej innego rodzaju, np. pończochy uciskowe damskie czy biustonosze kompresyjne. Panowie także znajdą tutaj coś dla siebie, m.in. podkolanówki uciskowe męskie oraz pończochy uciskowe męskie. W naszej ofercie dostępne są również produkty zapewniające kompresję kończyn górnych, w tym rękawiczki kompresyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.