Podkolanówki uciskowe damskie - Venoflex

Podkolanówki uciskowe damskie

VENOFLEX

Podkolanówki uciskowe damskie

Duża część osób w starszym wieku, ale i coraz częściej młodsza grupa ludzi boryka się z przewlekłą niewydolnością żylną. Stan ten w głównej mierze prowadzi do zastoju krwi żylnej, czego skutkiem jest powstawanie trwałych i nadmiernych obrzęków nóg oraz żylaków. By temu zapobiec, każda pani powinna profilaktycznie używać podkolanówek przeciwżylakowych damskich, by móc zawsze cieszyć się zdrowymi i pięknymi nogami.

Venoflex – wyjątkowe podkolanówki przeciwżylakowe damskie

W kategorii podkolanówek uciskowych damskich znajdziemy lecznicze produkty charakteryzujące się francuską subtelnością, modną fakturą oraz wysoką jakością wykonania. Te przeciwżylakowe podkolanówki są innowacyjne, zróżnicowane nie tylko pod względem struktury materiału, kolorystyki, ale także i fasonu. Są to modele zarówno z otwartymi, jak i zamkniętymi palcami, które sprawdzą się nie tylko zimą i jesienią, ale również wiosną i latem. Można nosić je do pracy, na szczególne wyjścia czy po domu na co dzień, gdyż efektownie i elegancko wyglądają oraz z łatwością się dają założyć.

Jakie podkolanówki przeciwżylakowe wybrać

W kategorii podkolanówek uciskowych dla pań Venoflex znajdziemy zarówno egzemplarze profilaktyczne, jak również i lecznicze. Pierwsza grupa posiada 2 klasę kompresji ASQUAL o ucisku 15-20 mmHg, która zalecana jest paniom:

  • profilaktycznie podczas pracy długotrwale stojącej bądź siedzącej
  • z uczuciem skurczy oraz ciężkości nóg
  • z pierwszymi objawami niewydolności żylnej
  • w trakcie ciąży (profilaktycznie oraz przy łagodnych żylakach)

Druga grupa podkolanówek uciskowych damskich posiada 3 klasę kompresji ASQUUAL (ucisk 20-36 mmHg), która głównie przeznaczona jest dla kobiet, które borykają się z uciążliwymi dolegliwościami związanymi z powstałymi żylakami oraz nadmierną opuchlizną kończyn dolnych, zakrzepicą powierzchownych oraz głębokich żył, a także występowaniu żylaków w trakcie ciąży. Podkolanówki przeciwżylakowe damskie z tym rodzajem kompresji stosowane są również po leczeniu zabiegowym.

Kolejna Niedziela z Venoflex już za: